Ma 2017. február 20. hétfő van. Köszöntjük kedves Aladár, Álmos nevű látogatóinkat! A Nap kel 06:45-kor, nyugszik 17:23-kor.
 
Archív cikkek
article thumbnail
Adózási tájékoztató
Tisztelt Adózók! A helyi adók I. félévi - késedelmi pótlék mentes - befizetési határideje: 2017. március 16.  Felhívjuk figyelmüket, hogy a helyi adókat banki átutalással is rendezhetik.  Bankszámla számaink...
article thumbnail
Felhívás
Kedves anyukák és edző kollégák! Február 2-án megismételt szülői értekezletet tartunk, a Bozsik foci újraindítása érdekében, az általános iskola tantermében, 17 órától. Nagyon fontos lenne, hogy...
article thumbnail
Tisztelt Lakosság!
Felhívjuk a kábeltelevíziós előfizetőink figyelmét, hogy aki nem fizette be a December illetve a Január havi előfizetési díját az 2017.02.03-ig megteheti. Amennyiben az ügyfél tartozása meghaladja a 60 napot,...

Szociális tüzelőanyag támogatás a lakosságnak 2016-ban is

Az önkormányzat az már negyedik alkalommal sikeresen pályázott az önkormányzatok szociális célú tüzelőanyag támogatására.Ismét lehetőségünk nyílt arra, hogy tüzelővel is segítsük településünkön a rászorulókat. A pályázat keretén belül 1.470.025,- forint támogatást nyertünk. Az általunk megnyert támogatási összeg a kért támogatás 44 %-a. A megnyert támogatást az önkormányzat a Képviselő-testület döntése értelmében 700.000 forinttal egészítette ki. Így egy családnak 2 mázsa tüzelőt tudunk juttatni, melyből 1,54 mázsa származik pályázati támogatásból, közel fél mázsa szenet pedig önerőből sikerült megvásárolni.

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a mai napon megkezdtük a szociális célú tüzelőanyag kiszállítását. Közel 40 igénylő otthonába jutott el a mai napon a segítség. A szociális bizottsághoz beérkezett kérelmeket a bizottság folyamatosan bírálja el. Ezt követően a tüzelőt az önkormányzat saját erőből házhoz szállítja az érintettek részére. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az igénylés kizárólag kérelem beadását követően kerül elbírálásra, vagyis nem jelenti azt, hogy akinek lakhatási támogatást állapított meg az önkormányzat, annak automatikusan jár a szociális tüzelőanyag támogatás! A kérelmeket kizárólag 2017. január 15- ig lehet beadni! A kérelem nyomtatvány letölthető a község honlapjáról, és személyesen is átvehető a polgármesteri hivatalban. A gyors ügyintézés érdekében kérelmét minden melléklettel lássa el, mert ellenkező esetben hiánypótlást kell elrendelni, ami meghosszabbítja az ügyintézési határidőt!

Események községünkben
Nincsenek események
 
 
Gondozási Központ
article thumbnail
Gondozási Központ beszámolója
Gyulai Kistérség Egységes Szociális és Gyermekjóléti Intézménye tagintézményeként működő Lőkösházi Intézményegység 2013. évi beszámolója itt letölthető....
article thumbnail
A Munkácsy Múzeumban jártunk
2013. október 15-én (kedden) Békéscsabára utazott a Gondozási Központ műkedvelő kis csapata. Ceglédi Mihály, gondozottunk volt az ötletgazda, akinek a felvetését szervezés követte. Kedves...
article thumbnail
Látogatás a gyulai 3-as klubnál
A Galbácskerti Idősek klubjának korábban a lőkösházi Gondozási Központban tett látogatását viszonoztuk 2013. szeptember 16-án. Közös célul tűztük ki a kapcsolatépítést, majd a kiépült kapcsolatok...
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
Menetrendek
BÉKÉSCSABÁRA:
01:30 
05:50 
05:50
06:48
01:30 
05:50 
05:50
06:48
GYULÁRA:
01:30 
05:50 
05:50
06:48
MÁV MENETREND
VOLÁN MENETREND
2007 november óta:
561128
Ma
Tegnap
A héten
A múlt héten
A hónapban
A múlt hónapban
Összesen
202
427
629
369937
7043
13875
561128

Honlapunk 2017. év elején megújul, ezért archív cikkeink jelenleg nem érhetőek el. 

Lőkösháza Község Információs Portál 2007-2014 - Minden jog fenntartva! - Üzemelteti  a CsabaInformatika.NET - Tárhely: Maxer